Pınar Gültekin’in Katil Zanlısı Hakkında Yeni Gelişmeler!

3 Ay Önce 24
1 Gösterim

Türkiye’yi yasa boğan Pınar Gültekin’in ölüm haberi, birçok kişi tarafından lanetlenirken yeni gelişmelerde ortaya çıkmaya devam ediyor. Muğla’da öldürülerek yakılan, cesedi bir varilin içine konularak üstüne beton dökülen ve sonrasında bir araziye atılan genç kızın canice öldürülmesi tüm ülkede büyük bir infial uyandırdı.

Kadına şiddetin ve cinayetin önüne geçmek istenirken, Pınar Gültekin’in vahşice öldürülmesi tekrar yüreklerimizi yaktı.  Genç kızın katil zanlısı Celal Metin Avcı, yapılan operasyonla yakalanmış, 27 yaşındaki genç kızı vahşice katletm suçundan cezaevine gönderilmişti. Mahkeme tarafından tutuklanan katil zanlısının Cemal Metin Avcı’nın Muğla E Tipi Ceza İnfaz Kurumu’na sevk edilirken, tek kişilik hücreye konulduğu bilgisi öğrenildi.

Genç kızın hayatına canice son veren Celal Metin Avcı’nın savcılıkta verdiği ifade ise kan dondurur cinsten!

Pınar ile iş yerim olan barda tanıştık. Sonrasında da bazen tek bazen de arkadaşlarıyla geliyordu. O günlerde bana instagramdan teşekkür mesajı attı. Sonrasında da telefon numaralarımızı verdik birbirimize WhatsApp üzerinden konuşmaya başladık. Bana, buluşmak istediğini söyledi. Ben de ertesi gün buluşmayı kabul ettim. Amacım tamamen ilişkimi bitirmekti. Saat 15.00 sıralarında kendisini aldım. Birlikte eve gittik. Kendisinden konuşmasını istedim. Benden ne istediğini sordum. Kendisine artık bu işin bitmesi gerektiğini söyledim. Bağırmaya başladı ve ‘karına söylerim’ şeklinde sözler söyledi bana. Bu sırada sağ kolum dirsekten çizildi.Sonrasında boğazıma doğru yaklaşınca ben de kendisine yumruk attım. Yere düştü ve kafasını yere çarptı, sanırım kafasının arka kısmını çarptı. Biraz kan aktı. Sonrasında yerdeyken yüzüne bir yumruk daha vurdum. Hatırladığım kadarıyla yere düştükten sonra bir kere vurdum. Sonrasında hareket etmediğini fark ettim ve boğazını 15-20 saniye kadar sıktım nefes alıp almadığını, tepki verip vermediğini kontrol ettim. Ancak nefes almıyordu. Sonrasında ne yapacağımı bilemedim. Yerde yatar vaziyette duruyordu. 5-10 dakika bir şey yapmadan bekledim. Herkesin öğrenmesinden çok korktum. Ne yapacağımı bilemedim. Aklıma ailem geldi. Ne yapacağımı düşünmeye başladım.

Aklıma bahçedeki varil geldi. Bu varil bahçedeki çöpleri ve benzeri şeyleri yakmak için kullandığımız bir varildi

Döndükten sonra varili bahçeye çıkardım. Orada varilin içine biraz tahta parçası attım ve üzerine benzin döküp yaktım. Benzini bir anda dökmemle alev yükseldi. Bahçede bulunan asma çardağın bir kısmı ve ağaç yaprakları bu alevin etkisi ile yandı. Yan komşu Melek teyze gördü ve bana ‘ne yaptın yangın çıkacak’ dedi. Ben de ‘plastik kasalar var onları yaktım’ deyince, ‘bu havada yangın çıkar yakma’ dedi ve gitti” diye anlattı.

The post Pınar Gültekin’in Katil Zanlısı Hakkında Yeni Gelişmeler! appeared first on Kelime Bulucu -Kelime Türetme.

Haberin Tamamını Oku