Aamir Khan yeni filminin çekimleri için Türkiye’de!

2 Ay Önce 18
0 Gösterim

Dünya ünlü Hintli aktör Aamir Khan yeni filminin çekimleri için ekibiyle birlikte Türkiye’ye geldi.  Ülkemizde de oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Bollywood sinemasının yıldızı son filminin bir kısmını tamamlamak için Niğde’ye geldi.

Forrest Gump uyarlaması olarak çekilen Laal Singh Chaddha filmini koronavirüs salgını nedeniyle yarım kalmıştı.  Filmin yarım kalan çekimleri için Niğde Çamardı ilçesindeki Demirkazık bölgesini seçen Aamir Khan, 3 gün önce ekibiyle birlikte Türkiye’ye geldi.  Kentte keşif yapan Aamir Khan çekimin yapılacağı yerleri ziyaret etti.  Niğde halkı tarafından büyük bir sevgi gösterisiyle karşılaşan Khan, yoğun ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ile görüşen Aamir Khan, sevenlerinin fotoğraf çekme isteklerini geri çevirmeyerek bol bol selfie çekildi.  Basın mensupları için açıklama da bulunan Niğde Valisi, çekimlerin Ekim ayında başlayacağını bildirdi. 300 kişilik film ekibiyle birlikçe çekimlerin 45 gün süreceği bilgisini açıklayan Vali, Niğde’nin savaş sahneleri için özel olarak seçildiğini söyledi.

The post Aamir Khan yeni filminin çekimleri için Türkiye’de! appeared first on Kelime Bulucu -Kelime Türetme.

Haberin Tamamını Oku